Detaylı Bilgi

Yumuşak Leğen Çeşitleri

Yumuşak leğen metal ve sert plastikten üretilmiş ürün gruplarının aksine oldukça esnek ve bükülebilir bir yapıdadır. Bu ürün grupları esnek yapıları sayesinde kolay taşınabilir olma özelliği gösterirler. Bu esnek yapı, ürünün kullanımını da kolaylaştırmaktadır. Mesela bu ürün gruplarının içerisine doldurduğumuz sıvıları boşaltmak çok basit olacaktır. Yumuşak plastik malzemeler kırılma ve çatlama risklerine karşın oldukça dirençlidir. Bu yüzden de bu ürün grupları oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Ürün grubumuz esnek yapısı dolayısıyla geleneksel modellere kıyasla daha fonksiyonel ve kullanışlıdır. Ürünün esnek yapısının bir diğer artısı ise temizleme kolaylığıdır. Ürün grubumuz rahat bükülebildiği için ürünün her bir köşesine ulaşıp temizlemek çok kolaydır.

Yumuşak leğen kullanım alanı oldukça geniş olan bir ürün grubudur. Evde, bahçede ve seyahatte olmak üzere birçok mekanda sıklıkla başvurulan bu ürün grubumuz, ev temizliği sırasında deterjanlı su hazırlığı için kullanılabilir. Banyoda hassas ve elde yıkanması gereken kıyafetlerin yıkanması için bu ürün gruplarından faydalanılabilir. Küçük bebekleri yıkamak için de yine bu ürün grupları fonksiyonel olabilmektedir.  Mutfakta, sebze, meyve ve bulaşık yıkamak hatta sebze meyve saklamak için idealdir. Kırsal kesimlerde veya yazlık muhitlerin bahçelerinde bitki sulama, toprak karıştırma veya bahçe malzemelerini saklama işlerinde kullanışlıdır. Seyahatlerde veya kamplarda hafif olmaları nedeniyle su taşıma, yemek hazırlama ve bulaşık yıkama gibi işler için idealdir. Evcil hayvanların yıkanması veya onlar için su ve yemek kabı olarak kullanılabilir. Buzlu suyla içecekleri soğutmak veya sıcak su ile ısıtma uygulamaları için kullanılabilen ürün grubumuz su kesintilerinde kullanılmak üzere su deposu olarak da kullanılabilir. Ürünlerimiz kilerlerde, odunluklarda, bahçelerde ve ihtiyaç duyulan her yerde organizer olarak da işlev görebilmektedir.

Esnek yapısı sayesinde oldukça fonksiyonel ve pratik olan yumuşak leğen ürün grubumuzun tasarımı oldukça şıktır. Ürünümüzün birden fazla boy seçeneği bulunmaktadır. Bu boy seçenekleri ürünün kullanım alanları açısından belirleyici olabilmektedir. Ürünümüzün çeşitli boylarını uygun gördüğünüz her alanda kullanabilirsiniz. BPA içermeyen ürün gruplarımız sağlık bakanlığı onaylıdır. Özellikle mutfaklarınızda hiçbir sağlık tehdidi altında kalmadan güvenle kullanabileceğiniz hamur leğenleri çeşitlerimiz, geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. %100 Türk sermayeli şirketimizin en önemli misyonu dürüstlük ve güvendir. Plastik sektöründe iddiasının hakkını veren firmamız siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sunmaktan gurur duymaktadır. Birbirinden şık ve kaliteli ürünlerimizi incelemek ve fiyat bilgisi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.