Detaylı Bilgi

Çekmece Kaşıklıklar

Mutfaklar evlerimizin en çabuk dağılan alanlarından biridir. Çünkü neredeyse her gün yemek yapar ve bulaşıkları yıkarız. Bulaşıklarımız bulaşık makinesi ve çekmece arasında sürekli yer değiştirip durur. Bu döngü hep devam eder. Böyle yoğun bir tempoda mutfaktaki düzeni sağlamak adına organizerler büyük bir görevi üstlenir. Çekmece kaşıklıkları hayatımıza giren ilk organizer ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü çeşit çeşit çatal kaşığı bir arada tutup da düzenini sağlamak hiç kolay değildir. Çekmece içi kaşıklık ürün grubu, çatal kaşık gibi bulaşıklarımızı ayrıştırıp düzenlerini sağlamaktadır. Çeşitli bölmelerden oluşan bu ürünün bölmeleri farklı boyutlardadır ve çatal, kaşık, bıçak, tatlı kaşığı gibi farklı bulaşıkları birbirinden ayırır. Çekmece içerisine yerleştirilmek suretiyle kullanılan bu ürün grubumuz neredeyse bütün çekmeceler ile uyumludur. İki boy seçeneği ile karşımıza çıkan ürün grubumuzun çekmecenize uygun olan boyunu seçip edinebilirsiniz.

Bazı evlerde çok fazla misafir ağırlanır ve bu yüzden de evdeki çatal kaşık bardak gibi eşyaların sayısı da oldukça fazladır. Bu gibi evlerin geniş mutfaklarında da daha fazla çekmece bulunur. Çekmeceleriniz büyük ve çatal kaşıklarınız çok fazla ise ürün grubumuzdan birkaç tane satın alıp çekmece içine yan yana yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz iki çekmeceyi birden bu amaç için de kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken çekmecenizle ürünlerimizin boyutlarını karşılaştırmak olacaktır. Böylece ürünümüzün dilediğiniz model ve renk seçenekleri arasından ihtiyacınız olan sayıda alıp düzenli bir çekmece oluşturabilirsiniz.

Çekmece İçi Kaşıklık Çeşitleri

Çekmece içi kaşıklık mutfaklarımızın vazgeçilmez parçalarından biri haline gelmiştir. Devamlı bir kirlenip yıkanma döngüsü içerisinde olan çatal kaşıklarımız bulaşık makinesi ve çekmece arasında sürekli gidip gelmektedir. Bu hızlı ve karmaşık döngü, çatal kaşıklarımızı belli bir düzen içerisinde tutmamızı epey zorlaştırır. Çekmece kaşıklıkları bu noktada işimizi kolaylaştıran bir ürün grubu olarak karşımıza çıkmaktadır. Çeşitli boyutlardaki bölmelerden meydana gelen ürünümüzü, farklı çeşitteki kaşıklarınızı düzene sokmak için kullanabilirsiniz. Ürün grubumuzun iki boy seçeneği ile karşımıza çıktığını görüyoruz. Bu boy seçenekleri arasından çekmeceniz ile en uyumlu olan boy seçeneğini tercih edebilirsiniz. Kaşıklık modelleri boy seçeneklerinin yanında renk seçeneklerine de sahiptir. Her iki boyda da şeffaf ve mat renk seçenekleri mevcuttur. Şeffaf ve mat renk seçeneklerinin de kendi içerisinde birden fazla renk seçeneği barındırdığını söyleyebiliriz. Her zevke hitap edecek renk seçeneklerine sahip olan ürün grubumuzdan dilediğiniz rengi seçip çekmecenize yeni bir hava katabilirsiniz. Çok büyük çekmeceler ve fazla sayıdaki çatal kaşıklar için ürün grubumuzdan dilediğiniz sayıda alıp çekmecelerine uygun biçimde yerleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel renkleriyle çekmecenize renk katarken aynı zamanda da mutfak düzeninize de katkı sağlayacaktır. Mutfak düzeninin iş yükünü azalttığı unutulmamalıdır. Kullandığımız bu düzenleyici ürünler mutfaktaki karmaşıklığı önlerken daha az efor harcamamıza da yardımcı olacaktır. Ürün grubumuz sayesinde çekmece tabanı kaplandığı için çekmeceniz toz tutmayacaktır. Zaman zaman çatal kaşıklarınız bulaşık makinesinde iken ürünümüzü yıkayabilir veya ıslak bir bez yardımıyla tozunu alabilirsiniz. Ürünümüzün temizlenme işlemi işte bu kadar kolay. 

Şeffaf Kaşıklık Modelleri

Kaşıklık modelleri, farklı boy ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkmaktadır. Küçük ve büyük boy seçenekleri olan ürün grubumuzdan çekmeceniz ile uyumlu olan boyu edinebilirsiniz. Çok büyük çekmeceler ve kalabalık kaşık takımları için ise ürünümüzden dilediğiniz sayıda alıp çekmecelerinize uygun biçimlerde yerleştirebilirsiniz. Çekmeceniz küçük kaşıklarınız fazla ise de iki tane çekmecenize ürünlerimizden yerleştirebilirsiniz. Ürünümüz neredeyse tüm çekmeceler ile uyumludur. Kaşıklık modelleri, karşımıza şeffaf ve mat renk seçenekleri ile çıkmaktadır. Büyük boy ve küçük boy ürün modelleri için de bu seçenekler mevcuttur. Şeffaf ve mat renk seçenekleri kendi içlerinde de ayrıca birden fazla renk seçeneğini barındırmaktadır. Bütün renk seçenekleri düşünüldüğünde çok farklı zevklere hitap edebilecek sayıda olduğunu söyleyebiliriz. Her bir rengi birbirinden güzel olan ürünümüzün tasarımı da oldukça estetik ve şıktır. Modern mutfaklarınıza dilediğiniz rengi ile eşlik edebilecek bu ürün grubumuz oldukça da uzun ömürlüdür. Çekmece düzeni sağlamada bir numaralı yardımcınız olarak uzun yıllar boyu size eşlik edecektir. Ürünün kullanımı ve temizliği oldukça basittir. Tozlandığını düşündüğünüz zaman aralıklarında ıslak bir bez yardımıyla ürünümüzü silebilir veya deterjanla yıkayabilirsiniz. Geri dönüştürülebilir ve sağlıklı bir plastikten üretilmiş olan ürünümüz oldukça hafiftir. Islak bezle temizlik yapmaktan hoşlanmayan kullanıcılar ürünümüzü kolaylıkla elde de yıkayabilirler. Ürünümüzün çekmeceniz ile uyumlu olan boyunu ve zevkiniz ile uyumlu olan rengini belirledikten sonra satın alabilirsiniz. Sonrasında ise ürünün sağladığı düzen ve şıklığın tadını çıkarmaya bakın.

Çekmece İçi Kaşıklık Seçimi

Çekmece içi kaşıklık, mutfaktaki düzeni sağlamada en büyük destekçilerimizden biridir. Mutfak dağılmaya en müsait alanlardan biridir ve bu dağınıklık içerisinde de çatal kaşıkların payı oldukça büyüktür. Kepçesiyle, spatulasıyla, tatlı çatalıyla sayısını dahi bilmediğimiz birden fazla çatal kaşık türü vardır. Bu mutfak malzemelerinin çekmece içerisindeki düzenini sağlamak ise neredeyse imkansızdır. Bu noktada çekmece kaşıklıkları imdadımıza yetişir. Belli boyutlardaki bölmelerden oluşan ürün grubumuz farklı türdeki çatal kaşıkları birbirinden ayırma konusunda oldukça başarılıdır. Ürün grubumuzun farklı boy ve renk seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler arasından ilk dikkat etmemiz gereken ürün boyudur. Ürünün boy seçimini çekmecenize uygun biçimde yapmalısınız. Aynı anda birkaç çekmece için birkaç ürün seçeneğinin de bir arada kullanılabileceği unutulmamalıdır. Çok fazla çatal kaşık çeşidi ve sayısına sahipseniz ürün grubumuzdan birden fazla sayıda edinebilirsiniz. İki çekmecenizi çatal kaşık için ayırmanın mutfak düzeninize de katkı sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Normal bir çatal kaşık sayısı için ise tek bir ürün oldukça yeterlidir. Ürünün şeffaf ve mat renk seçeneklerinin kendi içinde de farklı renk seçeneklerine ayrıldığını görüyoruz. Bu renk seçenekleri arasından zevkinize en uygun rengi seçerek çekmecelerinize yeni bir hava katabilirsiniz. Çok sayıdaki renk seçeneklerimizden her biri farklı tarzdaki zevklere hitap edebilecek türdendir. Ayrıca limonluk ve havan çeşitlerimizi de incelemenizi tavsiye ederiz.

Çekmece İçi Kaşıklık Fiyatları

Çekmece içi kaşıklık ürün grubumuz sağlıklı ve geri dönüştürülebilir plastikten üretilmiştir. Sağlık bakanlığı onaylı olan ürünlerimiz sağlıklı olmalarının yanında oldukça da sağlamdır. Ürünlerimiz modern tasarımları ve sağlam malzemeleri ile mutfak eşyalarınızı sürekli yenilemenize gerek bırakmaz. Kaşıklık fiyatları ürün marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Kaşıklık fiyatları için net bir bilgi almak adına internet sitemizdeki modelleri inceleyip fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Ürünlerimiz üstün kalitesi ve estetik modelleri ile oldukça uygun fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Bu ürün gruplarının mutfakta kullanıldığı ve besinlerle temas edebilen ürünler olduklarını biliyoruz. Bu yüzden de ürünlerde kullanılan plastik malzeme oldukça önemlidir. Ürünlerimiz BPA’sız ürünler olup sağlık bakanlığı tarafından onaylıdır. Sağlık açısından güvenle kullanabileceğiniz ürünlerimizin çok sayıda model ve renk seçenekleri de mevcuttur. Ürünlerimiz şık tasarımları ve birbirinden güzel renkleri ile çok farklı zevklere sahip kimselere hitap eder niteliktedir. Estetik tasarımlarının yanında ürünlerin sağlamlığından da söz etmek gerekir. Mutfak gereçlerini çok sık kullanırız ve zamanla yıpranıp bozulabilirler. Ve bu araç gereçler genellikle yerine yenisinin konulması gereken cinstendir. Bu da uzun vadede çok ciddi maliyetlere sebep olmaktadır. Bu yüzden sağlamlığından emin olduğumuz ürünler seçmek her zaman için kritik bir meseledir. Ürünlerimiz yıllar boyu mutfaklarınızda sizlere eşlik edebilecek kadar sağlam malzemelerden üretilmektedir.