Detaylı Bilgi

Hamur Leğeni Çeşitleri

Plastik hamur leğeni dünden bugüne mutfaktaki yerlerini asla kaybetmeyen ürünler arasındadır. Bu ürün grubu temel olarak içerisinde hamur yoğurmak ve hamuru mayalanmaya bırakmak amacıyla kullanılsa da mutfakta başka birçok amaç için de kullanılabilmektedir. Örneğin kısır, patates salatası gibi kalabalık gün yemekleri hazırlamak için de oldukça elverişli bir üründür. Ürün kapaklı olduğu için yemeklerin muhafaza edilmesi açısından da müsaittir. Ürünün boy seçenekleri mevcuttur ve birkaç boyu bir arada aldığınızda ürünler iç içe geçebileceğinden fazla yer kaplamayacaklardır. Hamur yoğurma leğeni ürün grubumuzun şeffaf ve mat olmak üzere çeşitli renk seçenekleri de vardır. Bu renklerin her biri oldukça canlı ve parlak renklerdir. Birbirinden farklı birçok zevke hitap edebilen bu renk seçeneklerinin yanında ürünün şık tasarımı da göze çarpmaktadır. Kapağın ortasındaki dört yapraklı yonca figürü ürüne oldukça farklı bir hava katmaktadır. Hamur leğeni ürünümüzün dilediğiniz boy ve renk seçeneklerinden birini seçip uzun yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz.         

Kapaklı Hamur Leğeni

Kapaklı hamur leğeni kapaklı olduğu için hamur yoğurup mayalanmaya bırakmaya oldukça müsait bir üründür. Bu yüzden de genellikle hamur yoğurma leğeni şeklinde anılır. Ürünün en sık kullanılan işlevi bu olsa da mutfakta daha birçok amaçla kullanımına rastlayabiliyoruz. Ürünün içerisinde birçok soğuk salata tarzı yemekler yapılabilir. Bunların haricinde ürünün içerisinde soğan patates saklanabilir. Ürün kapaklı olduğu için dolap içlerinde organizer olarak kullanılmaya da oldukça müsaittir. Hatta mutfakta ihtiyaç fazlası ürünler temizlik kovası olarak da kullanılabilir. Bu ürün grupları ihtiyacımız olan her anda farklı farklı işlevler üstlenerek birçok işimizi görebilmektedir. Kapaklı hamur leğeni asıl amacı da dahil evde istenilen her işlevde kullanılabilmektedir. Ürünümüz şık tasarımları ve birbirinden güzel renkleri ile evinizin dilediğiniz köşesine yeni bir hava katacaktır.

Şık Tasarımı ile Şeffaf Hamur Leğeni

Hamur leğeni bir evin olmazsa olmaz mutfak gereçlerinden bir tanesidir. Kapaklı olan bu ürün hamur yoğurmak ve mayalanmaya bırakmak için oldukça elverişli bir gereç olduğu için bu isimle anılsa da mutfakta ve tüm ev içerisinde farklı işlevlerle de kullanılabilmektedir. Kalabalık misafirlere kısır tarzı salatalar ve mezeler yapıldığında bu tarz geniş ve kapaklı ürün gruplarının kullanıldığını görebiliyoruz. Sağlıklı bir plastikten üretilmiş olan ürünümüz oldukça da sağlamdır. Plastik hamur leğeni ürün grubumuzun birçok boy ve renk seçeneği mevcuttur. Bu farklı boyuttaki badyalar iç içe girebileceğinden birden fazla boyu alındığında dolaplarınızda fazla yer de kaplamayacaktır. Birbirinden canlı renk seçenekleri arasında şeffaf renkler de mevcuttur. Ürünün kapağındaki yaprak desenleri ürüne modern bir hava katmaktadır. Ürün şık tasarımı ve birbirinden güzel renk seçenekleri ile mutfak gereçlerinde şıklığı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

En Uygun Hamur Leğeni Fiyatları

Hamur leğeni fiyatları ürün marka model ve boyutuna göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat almak için internet sitemizi ziyaret edip dilediğiniz üründen fiyat teklifi alabilirsiniz. Oldukça modern ve şık tasarımlara sahip ürünlerimiz çok dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. BPA içermeyen sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimizi mutfaklarınızda güvenle kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin geri dönüştürülebilir plastikten üretildiğini de eklememiz gerekir. Bilhassa mutfaklarda kullanılan gereçler, besinlerle teması söz konusu olmasından ötürü sağlıklı malzemeden üretilmesi elzemdir. Bu sebeple güvenilir markalardan alışveriş yapmak en doğrusu olacaktır. Sağlık bakanlığı onaylı mutfak gereçlerimiz bu konuda oldukça güvenilirdir. En uygun hamur leğeni fiyatları için internet sitemizi ziyaret edip fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Toptan Hamur Leğeni

Toptan hamur leğeni siparişleriniz için güvenilir adres olan Asude Plastik, global çaplı hizmetleri ile plastik üreticileri arasında saygın bir yer edinmiştir. Her türlü plastik ev gereçlerinin üretim ve ithalatını yapan firmamız, toptan satışlarda, ekonomik fiyat politikası yürüterek her mutfağa ve bütçeye girmeyi hedeflemektedir.