Detaylı Bilgi

Gırgır Çeşitleri

Ev gırgırı halı üzerine anlık dökülen kırıntıları temizlemek için pratik ve hızlı bir çözüm sunmaktadır. Basit mekanizması sayesinde çok fazla güç uygulamaya gerek bırakmadan, halılar üzerindeki döküntüleri hızlı ve konforlu biçimde temizlemeye yardımcı olmaktadır. Bu ürün grubumuzun çeşitli model seçenekleri ile karşınıza çıkmakta ve ihtiyacınıza sunulmaktadır. Ürünün saplı gırgır, ayaklı gırgır, tekli, ikili ve üçlü gırgır modelleri mevcuttur. Bu modellerin hepsi aynı işlevi üstlense de kullanım farklılığı sunmaktadır. Üçlü ve ikili ürün gruplarının tek tekerlekli olanlara göre hazneleri daha geniştir. Birbirinden farklı ve modern tasarımlarda karşınıza çıkan ürünün, uğur böceği, deve ve yunus balığı şeklinde olan modelleri oldukça şık ve işlevseldir.

Fonksiyonel Saplı Gırgır

Saplı gırgır, sapsız modellere göre daha kolay bir tutuş imkanı sunmaktadır. Ürünün saplı ve sapsız modellerinin her ikisinin de performansı aynıdır. Burada önemli olan nokta kullanıcıların tercih ve zevkleridir. Halı gırgır özellikle halı üzerine dökülen anlık kırıntılar için oldukça hızlı çözüm sunan bir üründür. Basit mekanizması süpürgenin yaptığı işlemi halı üzerinde oldukça başarılı biçimde gerçekleştirebilmektedir. Bu işlem için ekstra bir enerji ve efor da gerektirmez üstelik. Uzun saplı gırgır, sapları sayesinde daha kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Portatif Ayaklı Gırgır Modelleri

Ayaklı gırgır, halı üzerine dökülen kırıntıları temizlemek için oldukça başarılı sonuçlar veren plastik bir gereçtir. Halı üzerindeki kırıntı olan kısımlar üzerinde ürünü iki yana götürüp getirmek suretiyle kullanılır. Güç istemeyen bu işlemi yaparak halıyı gırgırlamak oldukça basittir. Tekli, ikili ve üçlü modelleri bulunan ürünün birbirinden güzel renk seçenekleri de mevcuttur. Üçlü ve ikili ev gırgırı modelleri tekli modellere göre daha geniş haznelere sahiptir. Ürün açılıp kapanır özelliktedir ve kullanımının ardından hazne içerisindeki kırıntıların çöpe dökülmesi gerekir. Bu işlem de oldukça basittir. 

Gırgır Tasarımı ve Özellikleri

Halı gırgır, halı üzerindeki döküntüleri toplamak açısından oldukça fonksiyonel bir üründür. Ürünün tekerlekli kısmı halı üzerinde git gel yaparak kırıntıları ürünün iç haznesinde toplar. Bu toplanan kırıntılar haznenin içi açılarak kolayca boşaltılabilir. Kullanım açısından oldukça pratik olan bu ürün grubumuz oldukça da sağlamdır. Sağlıklı plastiklerden üretilmiş olan ürün grubumuzun farklı tasarımları dikkat çekmektedir. Birbirinden güzel renk ve şekillerde karşımıza çıkan ürünün uzun saplı gırgır modelleri de oldukça fonksiyoneldir. Tekli, ikili ve üçlü modeller, ürünün hem saplı hem sapsız modellerinde mevcuttur. Birbirinden farklı tasarımları da bulunan bu estetik ürün grubumuzun zevkinize en çok hitap eden modelini ve rengini edinebilirsiniz. Evlerin manuel temizlik malzemelerinden olan fırçalar ürün grubumuzu da incelemenizi tavsiye ederiz.