Detaylı Bilgi

Plastik Havan ve Limonluklar

Plastik havan, mutfaklarda olmaz olmaz dediğimiz bir ürün grubudur. Sarımsak başta olmak üzere ufalamak istediğimiz birçok besin için başvurabileceğimiz en pratik aletlerden biridir. Bu ürün grubumuz iki parçadan oluşmaktadır. Bunlardan biri içine ufalamak üzere malzeme koyduğumuz hazne diğeri ise bir dövme aparatıdır. Ürünün dövme aparatı, elle kavranması ve tutuşu açısından oldukça konforludur. Ürünün alt haznesi bir oyuntuya sahiptir ve bu oyuntu sayesinde malzemeyi ezme işlemini gerçekleştirirken tutmak oldukça kolay hale gelmektedir.

Plastik limon sıkacağı, mutfakta her zaman el altında tutulan bir gereçtir. Neredeyse her gün yaptığımız salatalar için limon suyuna ihtiyaç duyarız ve bu işlemi hızlı bir şekilde yapmak bizim için önemlidir. Limonu elle sıktığımızda yeterli verimi alamayız ve tam da bu noktada sağladığı pratiklikle devreye plastik limon sıkacağı ürün grubu girmektedir. Ürünümüz basit mekanizması sayesinde fazla efora gerek kalmadan limon sıkma işlemini gerçekleştirmektedir.

Şık tasarımları ile Havan Modelleri

Değişen estetik algılarla beraber mutfaklarımız ve mutfakta kullandığımız araç gereçlerin tasarımı da değişmektedir. Plastik havan ürün grubumuz şık ve modern tasarımı ile mutfaklarınıza çok yakışacak. Birbirinden güzel renk seçenekleri ve harika desenleri ile çok farklı zevklere dahi hitap edebilecektir. Oldukça hafif olan ürün grubumuz kullanıcılarına kullanım pratikliği de sağlamaktadır. Kaliteli, sağlıklı ve geri dönüştürülebilir plastikten üretilmiş olan ürünümüz yıllara meydan okuyarak mutfaklarınızda yıllar boyu size eşlik edecektir. Plastik havan ürün grubumuzdan zevkinize en çok hitap eden rengi seçerek mutfak gereçlerinde şıklığı yakalayabilirsiniz. Sağlam duruşu ve tutma aparatının ele tam oturması sayesinde oldukça pratik biçimde istediğiniz malzemeyi ezmek için kullanabilirsiniz.

Pratik ve İşlevsel Limonluk Çeşitleri

Plastik limon sıkacağı, mutfakta günlük olarak çok sık kullanılan gereçler arasındadır. İki parçadan oluşan ürün açılıp kapanabilmektedir. Üst hazne limonun tam olarak yerleşebileceği ve elimizle kolayca baskı uygulayabileceğimiz biçimdedir. Limonu üst hazneye yerleştirip çevirerek limon sıkma işlemini gerçekleştirmiş oluruz. Limonun suyu alt haznede toplanır. Bu alt hazne birden fazla limonun suyunu alabilecek genişliktedir. Ürünü temizlemek için iki parçayı birbirinden ayırıp yıkama işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Tamamiyle sağlıklı ve geri dönüştürülebilir bir malzemeden üretilmiş olan plastik limon sıkacağı ürün grubumuz oldukça sağlamdır. Birbirinden güzel renk seçenekleri ve şık tasarımı ile uzun yıllar boyunca mutfaklarınızda sizlere eşlik edecektir. Renk seçenekleri arasından zevkinize en çok uyan uyan rengi edinerek mutfak araç gereçlerinde de şıklığı yakalayabilirsiniz.