Detaylı Bilgi

Yeni Tasarım Plastik Tabaklık Modelleri

İki katlı bulaşıklık, evlerimizin mutfaklarında pratik kullanım sağlayan plastik bir mutfak gerecidir. Elde yıkadığımız bulaşıkların suyunun akması ve kuruması için genellikle tezgah üzerinde kullanılan tabaklık ürün grubuna ihtiyaç duyarız. Birkaç bölmeden oluşan bu ürünlerimizde tabakları dik bir şekilde yerleştirmek için eşit aralıklı bölmeler mevcuttur. Bu sayede çok sayıda tabak ürün içerisine yerleştirilebilmektedir. Birkaç bölmeden oluşan ürün grubumuzun farklı ebatlardaki bölmeleri diğer mutfak gereçlerini de haznesinde kolaylıkla barındırabilmektedir. Vezir bulaşık sepeti ürün modelimizin yan tarafındaki derin üç bölme çatal kaşık gibi ürünleri koymak için idealdir. Ürün iki parçadan oluşmaktadır. Bulaşık gereçlerimizi koyduğumuz parçanın altında bir de tepsi şeklinde bir parça vardır. Bu alt parçanın amacı ıslak bulaşıkların süzülen sularının tezgaha akmasını engellemektir. Bahsettiğimiz bu tepsi şeklindeki parçayı başka birçok amaçla da mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Bir diğer model ise iki katlı tabaklık ürün grubudur. Bu ürün grubu tezgahta daha az yer kaplayarak daha çok bulaşığı haznesinde barındırabilmek açısından oldukça kullanışlı bir modeldir.

Tezgah Üstü Tabaklık Çeşitleri

Tezgah üstü plastik tabaklık modelleri oldukça şık tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. Genellikle tek katlı modellerine rastladığımız ürün grubunun çift katlı modelleri de mevcuttur. Çift katlı modeller tezgahta alan tasarruf etmek açısından oldukça etkilidir. Bu ürün modelinin her katının altında tepsi şeklinde birer parça bulunur ve bu parça bulaşıklardan süzülen suyun tezgaha akmasını engeller. İki katlı modelin alt katı düz bir bölmeden oluşmaktadır. Üst kattaki parçada ise tabaklık ve kaşıklık bölmeleri mevcuttur. Birbirinden güzel renk seçenekleriyle karşımıza çıkan bu ürün modeli birçok mutfağa uyum sağlayacaktır. İki katlı ürün modelimiz çift renkli iken tek katlı ürün modelimiz tek bir renkten oluşmaktadır. Fakat şeffaf ve mat renk seçenekleri mevcuttur. Her iki modelin de tasarımı oldukça modern ve şıktır. Bu sayede de modern mutfaklarınızın şıklığına şıklık katma noktasında plastik tabaklık ürün grubumuzdan faydalanabilirsiniz.

En Uygun ve İşlevsel Tabaklık Fiyatları

Plastik tabaklık ürün grubumuz mutfaklarımızdaki dağınıklığı toparlamak adına büyük bir işlevi üstlenmektedir. Elde yıkadığımız bulaşıkları pratik biçimde kurutup kaldırmamıza yardımcı olan bu ürün grubumuzun fiyatları modeline göre değişkenlik göstermektedir. Ürünlerimizde kullandığımız plastikler BPA içermeyen ve Sağlık Bakanlığı onaylı malzemelerden üretilmiştir. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir olan ürünlerimiz sağlık açısından hiçbir tehdit oluşturmamaktadır. Bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda plastik ürünlerin en doğru adresinde olduğunuzu söyleyebiliriz. Fiyat bilgisi için internet sitemizi incelemenizi öneririz. Plastik tabaklık modelleri uygun fiyat seçenekleri ile Asude Plastik’te.

Bulaşık Sepeti Kullanımı ve Temizliği

Plastik tabaklık, her mutfakta ihtiyaç duyulan bir ürün grubudur. Bulaşık makinesi kullanılmayan evlerde zaruri bir ihtiyaç halini alan bu ürün grubumuz, bulaşık makinesi kullanılan evlerde de elde yıkanılan ekstra bulaşıkların kurutulup kaldırılması açısından pratiklik sağlamaktadır. Ürünlerin tepsi şeklindeki alt hazneleri sayesinde tezgahınız ıslanmaz. Bulaşıkların suyu süzüldüğünde bulaşıklarınızı yerleştirdikten sonra alt haznede biriken suyu lavaboya döküp tabaklık ürünümüzü bir bez yardımı ile kurutup kaldırabilirsiniz. Oldukça hafif olan ürün grubumuzu kolaylıkla taşıyıp tezgahın herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz. Ürünü temiz bulaşıkları yerleştirmek suretiyle kullandığımız için ürün fazla kirlenmeyecektir. Günlük kullanımda sadece sudan geçirip kurutarak ürünü dolabınıza kaldırabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlardan sonra ise dilerseniz deterjan ve sünger yardımıyla elde bulaşık yıkar gibi ürününüzü temizleyebilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri ve modelleri ile mutfakta pratiklik sağlayan bulaşıklık ürün grubumuz şık tasarımları ile de mutfaklarınıza farklı bir hava katacaktır.

Toptan Tabaklık ve Bulaşık Sepeti

Mutfakların düzenli ve işlevsel olması, yemek yapmayı ve temizliği kolaylaştırır. Toptan tabaklık ve bulaşık sepeti çeşitlerimiz ile tezgah üstündeki karmaşalar son bulacak. Plastik üreticileri sektöründe bulunduğumuz süre içerisinde geliştirdiğimiz sayısız ürün çeşitleri ve fonsiyonellik ile bugün Türkiyenin sayılı plastik üreticisi arasında yer alıyor, toptan bulaşık sepeti ve diğer plastik ürün gruplarımız ile dünyaya açılmayı hedefliyoruz.