Detaylı Bilgi

Badya Leğen

Badya leğen evlerimizde birçok amaçla kullanabileceğimiz oldukça işlevsel bir ürün grubudur. Ürün grubumuzun birden fazla boy seçeneği bulunmaktadır. Bu boyların her biri evde birçok işlevde kullanılabilmektedir. Ürün grubumuzu mutfakta içerisinde salata tarzı yemekler hazırlamak, bulaşık yıkamak dahil olmak üzere farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde kek çırpmak, çeşitli iç harçlar hazırlamak için çok elverişlidir. Plastik badya ürün grubumuz üstün kalitedeki plastik malzemelerle üretildiği için sıcak suya da dayanıklıdır. Sağlık bakanlığı onaylı diğer ürün gruplarımız gibi bu ürün grubumuz da BPA içermez ve oldukça sağlıklı bir kullanım imkanı sunar. Bu ürün grubumuzu lavabolarınızda temizlik gereci olarak da kullanabilirsiniz. Ürün içerisinde deterjanlı su hazırlayıp bir bez yardımıyla dilediğiniz yeri temizleyebilirsiniz. Ürünümüzün boy seçenekleri oldukça fazladır. Büyük boy ürün modellerimizin içerisinde hamur yoğurabilir, kalabalık günler için kısır yapabilir ve de temizlik kovası işleviyle de kullanabilirsiniz. Hijyen açısından tabii ki bu işlerin her biri için ayrı ayrı ürünler kullanmanız tavsiye edilir. Ürünlerimizin her boyunun şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu mat ve şeffaf badya ürün modelleri de kendi içerisinde birbirinden güzel renk seçeneklerine sahiptir.

Plastik Badya Leğen Çeşitleri

Badya leğen ürün gruplarımızın çeşitli boy ve renk seçenekleri mevcuttur. Oldukça fonksiyonel olan bu ürün grubumuzun boy ve renk seçenekleri oldukça da fazladır. Şeffaf ve mat renk seçenekleriyle karşılaştığımız ürünlerin renk seçeneklerinin her biri birbirinden güzel ve canlı renklerdir. Ürün grubumuzun tasarımı çok modern ve şık bir görünüm sunmaktadır. Badya ürün grubumuz evlerimizde birçok işlev ile kullanabileceğimiz fonksiyonel bir gereçtir. Ürünümüzü mutfakta, banyoda ve dilediğiniz her yerde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mutfakta yemek yapmak ve bulaşık yıkamak maksadıyla kullandığınız ürünümüzü lavaboda temizlik gereci olarak da kullanabilirsiniz. Sağlıklı ve sağlam bir plastikten üretilmiş olan ürün gruplarımız geri dönüştürülebilirdir.

Plastik badya ürün grubumuzun boy seçenekleri çok geniştir. Ürünün birçok boyunu birlikte satın aldığınızda ürünler iç içe geçebildiği için mutfak dolaplarınızda yer sıkıntısı da yaratmayacaktır. Ürünümüzün dilediğiniz renklerinden satın alıp güzel bir takım oluşturabilirsiniz. Sağlam malzemesi sayesinde ürünlerimiz uzun yıllar boyunca evlerinizde en büyük yardımcılarınızdan olacaktır. Modern tasarımları ve birbirinden güzel renkleri ile mutfak gereçlerinde şıklığı yakalayabilirsiniz.

İşlevsel ve Şık Şeffaf Badya Leğen Fiyatları

Badya ürün grubumuz mutfak başta olmak üzere evin birçok alanında farklı işlevlerde kullanabileceğiniz gereçlerden oluşmaktadır. Mutfakta hamur yoğurmak, salata yapmak ve bulaşık yıkamak için kullanabileceğiniz ürün modellerimizi lavaboda temizlik yapmak için de kullanabilirsiniz. Çok farklı boy seçeneklerine sahip olan ürünümüz birçok iş için kullanılmaya elverişlidir. Tabii ki hijyen açısından bu alanlar için ayrı ürünler kullanmayı da ihmal etmeyin. Ürün grubumuzun mat ve şeffaf badya ürün modelleri mevcuttur. Bu modellerin her birinin de kendi içerisinde birbirinden güzel ve canlı renk seçenekleri vardır. Bu şık tasarımlı ürün modellerimiz harika renkleri ile kullandığınız her alana çok yakışacaktır. Ürünlerimizin fiyatları oldukça uygundur. Net bir fiyat bilgisi almak için internet sitemizden dilediğiniz ürünleri inceleyip fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürünlerimiz sağlam ve sağlıklı plastik malzemelerden oluştuğu için güvenle ve uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bütün ürün modellerimizde olduğu gibi bu modelde de öne çıkan en önemli özellik işlevselliktir. Ürün grubumuzu evinizin dilediğiniz alanında dileğiniz işlevi ile kullanabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabileceğiniz ürünlerimiz şık tasarımları ile evlerinize renk katacaktır. Sağlık ve kalite güvencesi ile asude plastik her zaman yanınızda.