Detaylı Bilgi

Temizlik Kovası

Temizlik kovası bir evde en çok ihtiyaç duyulan temizlik gereçleri arasındadır. Temizlik yaparken genellikle su ve deterjanı bir haznede karıştırırız ve bu karışımı bir bez veya fırça yardımı ile temizlemek istediğimiz alanda kullanırız. Bu ürün grubumuz evde başka birçok amaçla da kullanılabilmektedir. Kapaklı olan ürünü tutmak için bir adet sapı da bulunmaktadır. Bu sap sayesinde miktar olarak fazla su kullandığımızda da ürünü kolayca taşıyabiliriz teraslarımızda ve balkonlarımızda her zaman musluk ve hortum bulunmayabilir. Bu gibi durumlarda o alanların temizliğini yapmak ve oradaki bitkileri sulamak için su taşımamız gerekir. Plastik su kovası ürün grubumuz bu tür işler için oldukça elverişlidir. Sağlam tutma sapı sayesinde bir yerden bir yere su taşımak oldukça pratik bir iş olacaktır. Üstelik ürünlerimiz kapaklı olduğu için de taşıyıp kullanmadığımız suların kapağını kapatıp daha sonra da kullanabiliriz. Ürünün bir diğer kullanım amacı tam da budur aslında. Eskiden daha sık yaşansa da hala su kesintisi durumlarıyla karşılaşma ihtimalimiz bulunmaktadır. Böyle günler için fazla miktarlardaki suları saklamak çok kurtarıcı olabilmektedir. Ürünümüz battal boylardaki seçenekleri ile bu iş için oldukça elverişlidir. Özellikle yazlıklarda ve köy evlerinde bu ürün grubundan çokça yararlanıldığını görmekteyiz. Ürün grubumuzun çeşitli boylarda ve renklerde seçenekleri mevcuttur. Bu renk seçenekleri arasında şeffaf ve mat renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ürünümüzün şık tasarımları ve birbirinden güzel renkleri ile temizliği eğlenceli hale getirmek mümkün.

Yeni Tasarım Temizlik kovası çeşitleri

Temizlik kovası oldukça fonksiyonel temizlik gereçlerinden biridir. Ürünün boy seçenekleri oldukça fazladır ve boy seçeneklerine göre ürünün kullanım alanları da farklılaşabilmektedir. Sağlam bir tutma sapı ve kapağa sahip olan ürün grubumuzun tasarımı oldukça modern ve şıktır. Şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunan ürünün üzerinde su seviyesini gösteren ölçekler de mevcuttur. Kapaklı ürünümüzle dilerseniz bir yerden bir yere su taşıyabilir ve suyu uzun süre kirlenmeden muhafaza edebilirsiniz. Teraslı evlerde bu oldukça ihtiyaç duyulan bir işlev olarak karşımıza çıkmaktadır. Ürünümüzün 5, 10, 15, 20, 50 ve 70 litrelik boy seçenekleri mevcuttur. Bu boy seçeneklerinin hem şeffaf hem de mat renk seçenekleri de vardır.

Temizlik kovası seti ev zeminini silmek için en pratik temizlik ürünüdür. Hatta sadece evlerde değil küçük işletmelerde, ofislerde, marketlerde ve daha birçok mekanın temizlik aşamasında bu ürün grubunun kullanımına rastlayabiliriz. Set içerisinde bir adet kova ve bir adet sopalı yer silme bezi mevcuttur. Ürünün kovasının üzerinde bezi sıkmak için bir parça bulunur. Yerleri sildikten sonra silme sopası temiz suya batırılır ve suyunu sıkmak için kovanın üzerindeki aparat üzerine baskı uygulanarak bezdeki sular akıtılır. Ürünümüz bu işlemi oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bu işlemi yapmak oldukça pratiktir ve fazla efor harcamanızı gerektirmez. Ürünün pratikliğinin yanında şık bir tasarıma sahip olduğunu da söyleyebiliriz. Ayrıca ürünün birbirinden güzel renk seçenekleri de mevcuttur.

İşlevsel Su Kovası Modelleri

Plastik su kovası, evlerimizde en çok gereksinim hissettiğimiz temizlik gereçlerinden biridir. Mobilyaların tozlarını alırken, kapıları ve camları silerken deterjanlı bir su ve temizlik bezine ihtiyaç duyarız. İşte bu deterjanlı suyu hazırlamak için derin bir temizlik kovası ürününe ihtiyaç duyarız. Ürün grubumuz tutma kolu ve kapaklı tasarımı ile bu iş için en uygun ürün modelidir. Ürünün üzerindeki ölçek sayesinde dilediğiniz miktarda suyu da ölçüp kullanabilirsiniz. Ürünümüzün birbirinden güzel şeffaf ve mat renk seçenekleri bulunmaktadır. 5 litreden başlayıp 70 litreye kadar giden ürün boylarımız birçok işi görmede sizlere destek olacaktır. Ürünümüz kapaklı olduğu için içerisinde su saklayabilirsiniz. Teraslı ve büyük balkonlu evlerde bu alanlarda musluk yoksa su ihtiyacı bu şekilde karşılanabilmektedir. Ürünümüzün sapı sayesinde suyunuzu kolayca taşıyıp sonrasında kapağını kapatarak uzun süre muhafaza edebilirsiniz. Ürünümüz sağlam bir plastikten üretilmiş olup açık alanlarda kullanım için oldukça müsaittir. Çok sıcak havalardan ve çok soğuk havalardan etkilenmez.

Temizlik kovası seti ürün modelimiz ise zeminleri temizlemek için en pratik temizlik gereçlerinden biridir. İki parçadan oluşan ürünümüzün bir adet sopalı silme bezi bulunmaktadır. Kovada bulunan sıkma aparatı sayesinde bezi suda temizledikten sonra kolayca sıkabilirsiniz. Bu ürünümüz de diğerleri gibi bir adet tutma sapına sahiptir ve odalar arasında kolaylıkla taşınabilir. Ürünümüz pratik olduğu kadar da estetik görünümlüdür. Renk seçeneği de bulunan ürünümüzün tasarımı oldukça modern ve şıktır.

Hijyenik Kapaklı Su Kovası

Şeffaf su kovası ürün grubumuz kapaklıdır. Kapaklı olduğu için temizlik yapmanın yanı sıra ürünün içerisinde su da muhafaza edilebilir. Hem su kesintilerinde kullanmak için hem de su olmayan alanlarda bu şekilde suyu saklayabiliriz. Özellikle teraslı ve büyük balkonlu evlerde bu ürün grubundan sıklıkla faydalanıldığını görmekteyiz. Ürünlerimiz kaliteli bir plastikten üretildiği için açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Teras veya bahçe gibi alanlarda ürünümüzü yaz kış rahatlıkla dışarıda bırakabilirsiniz. Tutma sapı sayesinde ürünü içi dolu iken bir yerden bir yere taşımak oldukça kolaydır. Şeffaf temizlik kovası 5 litreden başlayarak 70 litreye kadar varan birçok boy seçeneğine sahiptir. Oldukça geniş bir boy aralığına sahip olduğunu gördüğümüz ürün grubumuzun her boyunu farklı bir işlevde kullanabilirsiniz. Dilerseniz temizlik yaparken dilerseniz de terasta bahçede bu kovaların tüm fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz oldukça şık ve minimal bir görüntüdedir ve kullandığınız her alana çok yakışacaktır. Birbirinden güzel renkleri arasından zevkinize en çok hitap eden rengini seçebilirsiniz. Bütün ürün gruplarımız gibi bu ürünlerimizin de sağlık bakanlığı onaylı olup oldukça sağlıklı malzemelerden üretildiğini söyleyebiliriz. Ürünlerimizi her alanda güvenle kullanabilirsiniz. 

Plastik Su Kovası Kullanım Alanları

Şeffaf su kovası evlerimizde, bahçelerimizde hatta iş yerlerimizde ve ofislerimizde birçok amaçla kullanabileceğimiz oldukça fonksiyonel ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün gruplarının akla ilk gelen işlevi şeffaf temizlik kovası olarak kullanımıdır. Nitekim en çok da bu işlev ile kullanılmaktadır. Fakat ürünümüz kapaklı olduğu için birçok alanda su muhafaza etmek için de kullanılabilmektedir. Ürünümüzün üzerinde bir de ölçek bulunmaktadır ki belli bir miktarda suyu ölçmek istediğinizde de ürünümüzden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Çok büyük balkonlarda hortum vb. bir nesne kullanılmıyorsa hem balkonun temizliği hem de bitkilerin sulanması için sürekli suya ihtiyaç duyulur. Ürünlerimizin sağlam taşıma kolları sayesinde dilediğiniz miktarda suyu balkon veya teraslarınıza taşıyabilir, maşrapalar yardımı ile suyu dilediğiniz mktarda kullanablirsiniz. Fazla gelen suları ise ürünün kapağını kapatarak dilediğiniz yerde muhafaza edebilirsiniz. Ürünün bu açıdan oldukça hijyenik bir kullanım imkanı sunduğunu da görebiliyoruz.

Temizlik kovası ürün grubumuzun boy seçeneği oldukça geniştir. Boy aralığının 5 litreden başlayarak 70 litreye kadar çıktığını söyleyebiliriz. Her boyuttaki ürün farklı farklı işlevlerle evin birçok alanında kendisine yer bulabilmektedir. Ürünlerimiz sağlam ve sağlıklı bir plastikten üretilmiştir ve BPA içermemektedir. Geri dönüştürülebilir olma özelliği de taşıyan ürünlerimiz çevre dostudur. Oldukça şık ve modern tasarımlar ve birbirinden güzel renk seçeneklerine sahip bu ürünlerimizi incelemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.