Detaylı Bilgi

Çok amaçlı Saklama Kapları

Plastik saklama kabı, birçok ihtiyaca yönelik olarak kullanabilen, pratik ve fonksiyonel bir ürün grubudur. Ebat ve hacim seçeneği aralığı oldukça geniştir. Bu sebeple de ürünün en büyük boyundan en küçük boyuna kadar çok farklı amaçlarla kullanılabilmektedir.

Küçük ve orta boyda olan modeller, genellikle gıda saklamak için idealdir. Yemek saklama kabı dolaplarınızda tasarruflu depolama alanı sağlarken, dışarıya yemek taşımak için de uygun imkanlar sağlamaktadır. Çift taraflı kilitli kapak sayesinde gıda ve ya erzaklar uzun süre hava almadığı için tazeliğini sürdürebilmektedir. Arta kalan yemekler, kuru gıdalar, bakliyatlar yada çerezleri saklamak için hafif ve pratik olan gıda saklama kabı ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Pratik ve koruyucu bir saklama işlemi gerçekleştirmek istenilen her durumda bu ürün gruplarını sıklıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle tatile, pikniğe, uzun yola giderken yanınızdan ayırmamanız gereken saklama kapları, şeffaf görünümleri ile de içindeki ürünü görme ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Büyük boy saklama kaplarını ise; kuru gıda ve baklagil gibi erzakların saklanmasında tercih edilmektedir. Bu tarz erzaklar çok fazla tüketildiği için küçük boyuttaki kaplar genellikle ihtiyacı karşılamaz ve büyük boylar tercih edilir. Şeffaf yapıdaki bu ürün gruplarının büyük boyları yalnızca mutfakta değil evin diğer alanlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin lavabodaki toz deterjanları saklamak ve çocuk odalarındaki oyuncakları bir arada tutmak amaçlı da kullanılabilir.

Her ihtiyaca Uygun Plastik Saklama Kapları

Şeffaf saklama kabı ürün grubu genellikle gıda ve erzak saklamak için tercih edilse de aslında ürünün görüntü itibariyle yalnızca mutfak gereçlerini çağrıştırmadığını da görüyoruz. Evin birçok alanında birden fazla amaçla kullanılan bu ürünler oldukça ergonomik ve işlevseldirler. Kapların kullanım şeklinde en büyük değişkenin boy olduğunu görüyoruz. Ürünün farklı boyları çok farklı ihtiyaçları karşılamak için kullanılabilmektedir.

Kahvaltılık saklama kabı olarak genellikle ürünün en küçük boyları tercih edilir çünkü kahvaltılıklar az porsiyonda tüketilen besinlerdir. Erzak ve gıda saklama konusunda ürünün oldukça büyük modelleri ile karşılaşmanız mümkündür. Ürünün bu büyük boyları evin diğer alanlarında da oldukça işlevseldir. Şeffaf bir görünüme sahip olan ürün grubumuz içerisinde saklanan şeyleri dışarıdan gösterdiği için aradığımız şeyleri kolayca bulmanızı da sağlamaktadır.

Plastik saklama kabı evin istenilen alanında organizer olarak da kullanılabilmektedir. Örneğin evde örgü, resim, koleksiyonculuk gibi çeşitli hobilerle uğraşan insanlar hobi malzemelerini saklamak ve bir düzene sokmak için örgü desenli ürünler grubumuzla tanışabilirsiniz. Oldukça şık bir görünüme sahip olan bu ürünlerimiz, evinizin her köşesine çok yakışacaktır. Lavaboda içerisine deterjan konularak kullanılan ürünlerimizi çocuk odalarında içerisinde oyuncak veya defter kitapla da görebilirsiniz. Oldukça büyük hacimdeki boylara sahip olan bu ürün grubumuz dağınıklığı giderme ve düzenleme noktasında çok elverişli olmaktadır.

Mutfaklar İçin Sağlıklı Saklama Kabı Çeşitleri

Yemek saklama kabı neredeyse bütün mutfaklarda bulunan ve gereksinimi hiç bitmeyen bir ürün grubudur. Plastik malzemeden üretilen bu gereçler, genellikle mutfakta kullanılır ve bu saklama kapları da yemeklerle temas eder. Kalitesiz plastik malzemelerin sıcak yemeklerle temasının ne kadar zararlı olduğu bilinmektedir. Üstün kaliteli plastikten üretilmiş ürün gruplarımız bu anlamda oldukça güvenilirdir. Sağlık bakanlığı onaylı ürünlerimiz BPA içermemektedir. Geri dönüştürülebilir olma özelliği de taşıyan ürün gruplarımızı mutfaklarınızda sağlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Kahvaltılık saklama kabı, dolap içerisinde kahvaltılıkları bir düzene sokmak ve sofrada servis etmek için kullanılır. Bu amaç için genellikle ürünün küçük boyları tercih edilmektedir. Ürünün boyu büyüdükçe işlevinin de farklılaşabildiğini görebilirsiniz. Orta boylar genellikle gıda ve yemek saklamada, piknikte ürün depolama ve taşımada, okul aktivitelerinde yemek saklamada ve küçük çaplı işletmelerin yine raflarında gıda depolanmasında saklama kaplarından yararlandığını görüyoruz.

Her beklentiye cevap verecek tasarımdaki büyük boy seçenekleri ise genellikle erzak ve bakliyat saklamak amaçları ile kullanılmaktadır. Büyük boydaki bu modelleri mutfak dışında da görmek mümkündür. Evin diğer alanlarında organizer olarak kullanılabilen bu ürünler lavaboda toz deterjanların saklanması için de sıklıkla kullanılır. Şeffaf görünümdeki bu ürün modelleri minimal ve şık bir tasarıma sahip olduğundan evin her alanına kolaylıkla uyum sağlamaktadır.

Erzak Saklama Kabı

Erzak saklama kabı bütün mutfaklarda ihtiyaç duyulan gereçlerdendir. Dağılmaya müsait ve toplanması zor olan mutfakların bir düzene kavuşturulmasında erzaklarının rolü büyüktür. Bir bakıma düzenleyici işlevi gören bu gereçler, kullanışlı tasarımları ve şaffaf yapıları ile mutfak ve dolapların ihtiyacı olan düzeni sağlayacak kurtarıcı lardandır.

Depolama alanlarının içerisine erzaklar rastgele yerleştirildiğinde genellikle dağınık bir görüntü ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Her biri paketli ve farklı boyutlarda ambalajlı olan erzakları dolaba düzenli biçimde yerleştirebilmeniz için erzak saklama kabı size yardımcı olacaktır.Ürünlerimiz şeffaf olduğu için kap içerisinde aradığınız erzağı da kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu ürün grubu özellikle dağılan pasta malzemeleri, abur cuburlar ve paketli gıdaları düzenlemek için oldukça işlevseldir. Kabartma tozu, vanilin, karbonat, çikolata parçacıkları gibi ürünler küçük paketlerde ve çoklu olarak satılmaktadır. Ve bir düzenleyici olmadan bu tarz paketleri toplu tutmak oldukça zordur. Bu ürün grubumuz sayesinde mutfağıni tüm dağınıklığından kurtulabilirsiniz.

Ürünlerimizi dilerseniz buzdolabı veya mutfak dolaplarının içerisinde rahatça kullanabilir, bulaşık makinesinde yıkayabilir, uzun yıllar boyunca ilk günkü kalite ve pratikliğin de kullanabilirsiniz. Dolaplarınızda düzeni sağlamaya yardımcı olacak bu ürünlerimizi ayrıca dolap üstü, raf ve, masa üstlerinde de rahatlıkla kullanabilir, kapaklı yapısı sayesinde gıdalarınızı hijyen içinde saklayabilirsiniz.

Bakliyat Saklama Kabı

Bakliyat saklama kabı mutfakların vazgeçilmez gereçleri arasındadır. Bakliyatlar çok sık tüketilen besinlerdir ve marketlerde genellikle büyük paketler halinde satılmaktadır. Bu malzemeler tek kullanımlık olmadığı için paketi açıldığında kullanılan malzemenin kalanını saklamak durumunda kalınır. Bu tarz besinlerin hijyenik ortamda saklanması için hava almayan, kapalı bir kutuya ihtiyaç duyulur. Bakliyat saklama kabı bu noktada yardımınıza yetişen ve en çok talep gören ürün gruplarımız arasındadır.

Her bakliyat için farklı ölçeklerdeki kaplarımız, bakliyatlar bittikçe üzerine ekleme yapılabilecek formda tasarlanmış olup, şeffaf yapıları ile de hangi kutuda ne çeşit bakliyat olduğunu seçme konusunda da kolaylık sağlamaktadır. Sık kullanılan ve miktar olarak çok bakliyatlar için büyük boyları, daha az kullanılan bakliyatlar için ise orta boyları tercih edebilirsiniz. Bu tamamen sizin bakliyat kullanımınız ile alakalı bir durumdur. Ürünlerimiz, bakliyatların ve kuru gıdaların hava almadan uzun süre tazeliğini korumasını sağladığı gibi dolap içlerinizi ya da kilerinizi de bir düzene sokmuş olacaktır.

Dikdörtgen ve kapaklı olan ürünlerimiz bir arada oldukça düzenli ve şık bir görünüm sunmaktadır. Ürün gruplarımız arasından ihtiyacınıza göre boy tercihlerini yapabilirsiniz. Kilitli kulp detayı kapak ve hazne arasında bir bütünlük sağlayarak içeride depolanan gıdanın hava ile temasını kesmekte buda ürünlerin daha uzun süre ilk günkü kalitesinde saklanmasını sağlamaktadır. Sağlık bakanlığı onaylı olan ürünlerimiz mutfakta kullanım için oldukça güvenilirdir. Sağlamlığı konusunda da yüksek başarılara sahip olan ürünlerimizi mutfaklarınızda yıllarca kullanabilirsiniz.

Gıda Saklama Kapları

Gıda saklama kapları gündelik olarak sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz mutfak gereçleri arasındadır. Akşamdan kalan yemekleri buzdolabına tencere ile atmak istemediğimizde bu ürün gruplarından faydalanırız. Sağlam bir kapağa sahip olan bu ürünler yemek saklamak için oldukça sağlıklıdır. Bu ürün grubumuzdan hafif yapısı sayesinde dışarıya yemek götürmek istediğimiz zamanlarda da faydalanırız. Okula, ofise, pikniğe ve dilediğimiz her yere bu ürünlerle beraber yemek taşımak oldukça pratiktir. Sağlıklı beslenmenin gittikçe yaygınlaştığı bu dönemde dışarıya çıkarken yanımıza sıklıkla ev yemeklerimizi almaktayız. Üstün kalitedeki plastiklerden üretilmiş olan ürün gruplarımız sağlık bakanlığı onaylı olup BPA içermemektedir. Sıcak yemeklerimizi de güvenle taşıyabileceğimiz bu ürünler hafif yapısı sayesinde pratiklik sağlamaktadır.

Gıda saklama kabı ürün grubumuzun çeşitli model ve renk seçenekleri de bulunmaktadır. Ürünlerimizin çeşitli boylarını mutfağınızda dilediğiniz amaçlarla kullanabilirsiniz. Küçük boylardaki ürünleri kahvaltılık saklamak büyük boylardaki ürünleri ise bakliyat benzeri ürünleri saklamak için tercih edebilirsiniz. Yemekleriniz miktarına göre de elinizdeki ürün boylarından en uygun olanı o an kullanabilirsiniz. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan ürünlerimiz buzdolaplarınızda oldukça düzenli bir görüntü sunacaktır. Ürünlerimizi dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilir her yerde ev yemekleri tüketmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Hijyenik Kapaklı Gıda Saklama Kapları

Gıda saklama kabı ürün grubumuz hijyenik bir kapağa sahiptir. Bu sağlam kapak sayesinde yemekleriniz hava almaz ve tazeliğini uzun süre korur. Akşamdan kalan yemeklerini dolaba kaldırmak için kullanabileceğiniz bu ürün grubumuzu dışarıya çıkarken yanınıza yemek almak için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünümüzün hijyenik kapağı sayesinde yemek taşırken hiçbir dökülme riskiyle karşı karşıya kalmayacaksınız. Bu ürün gruplarımızla tanıştıktan sonra dışarıya daha fazla ev yemeği taşımak isteyebilir ve sağlıklı beslenme oranınızı artırabilirsiniz. Hafif yapısı sayesinde ekstra bir ağırlık oluşturmayan ürünlerimizi taşımak oldukça kolaydır.

Gıda saklama kapları sağlık açısından dikkat edilmesi gereken ürün gruplarıdır. Nitekim yemeklerle birebir temas eden bu ürünler sağlıklı plastiklerden üretilmemiş ise sağlık açısından ciddi tehditler oluşturabilmektedir. Ürünlerimizin sağlık bakanlığı onaylı olup sağlık güvencesi sunduğunu belirtebiliriz. Geri dönüştürülebilir plastikten üretilmiş olan ürünlerimiz BPA içermemektedir. Sunduğu güvenli tüketimin yanında ürün modellerimizin şık tasarımlarından da bahsetmek yerinde olacaktır. Ürün modellerimizin her biri birbirinden modern ve şık görünümlere sahiptir. Ürün modellerimizi incelemek ve fiyat bilgisi almak için internet sitemizi inceleyip fiyat teklifi alabilirsiniz. Asude plastik tüm ürün modelleri ile mutfaklarınızda ve dilediğiniz her yerde sizlere eşlik edecektir. Sağlık güvenceli ürünlerimiz ve şık model seçeneklerimiz en uygun fiyat seçenekleri ile sizlerle.  

Vakumlu Saklama Kabı

Gıda saklama kabı ürün grubumuz vakumlu olup yiyeceklerin hava almadan tazeliğini korumasına yardımcı olmaktadır. Sağlık açısından tüketilen yemeklerin saklanma koşulları oldukça önemlidir. Vakumlu ürünler bu noktada yüksek koruyucu özellikleri ile başarılara imza atmaktadır. Vakumlu kapaklar dışında ürünlerin plastiğinin kalitesi de bir o kadar kritik bir öneme sahiptir. Yiyecekler sıcakken, kalitesiz plastikler ile temas ettiğinde plastikteki zararlı maddeler eriyerek gıdalara karışabilmektedir. Bu durum gözle görülmese de zararlı mikroorganizmaların üremesine zemin hazırlamaktadır. Ürünlerimiz BPA içermeyen sağlık bakanlığı onaylı ürünler kategorisinde yer alması dolayısı ile gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Saklama kabı seti ürünlerimizle yine sektöre farklı model seçeneklerinde ürünler kazandırıyor, her beklenti ve ihtiyacı karşılayacak saklama kabı seçeneklerini beğeninize sunuyoruz. Bu ürün gruplarından bazıları farklı boyları içerirken bazı setler sefer tası şeklindedir. Sefer tası şeklinde diye tarif ettiğimiz ürün modeli bir, iki veya üç katlı olup ürünün tepesinde taşımak için bir tutamaç barındırmaktadır.

Çok katlı modellerde her kap birbirini üzerine yerleştirilip kilitlenebilmektedir. Bu modelimiz birçok farklı yemeği aynı anda taşımak açısından oldukça kullanışlıdır. Bölmeli saklama kabı ürün modellerinin hazne kısımları şeffaf, kapak kısımları ise renklidir. Ürünün farklı kapak rengi seçenekleri de mevcuttur. Birbirinden güzel bu renk seçenekleri arasından zevkinize en çok hitap eden rengi tercih edebilirsiniz.

Saklama Kabı Kullanım Avantajları

Şeffaf saklama kabı yalnızca mutfak gereci olarak değil evin her köşesinde farklı işlevlerde kullanımına rastladığımız bir ürün grubudur. Bu ürün grubumuzun kullanım şeklini belirleyen ölçüt genelde ürünün boy seçenekleri dir. Ürünümüzün farklı boylarının çok farklı amaçlar için kullanıldığını görüyoruz. En küçük boyları genelde kahvaltılık koymak için kullanılırken en büyük boyları, erzak veya bakliyat için kullanılmaktadır. Ürünün küçük boylarına dışarıda da sıklıkla rastlanır. İş, okul veya pikniğe giderken yanınızda yiyecek götürebilmek için en doğru yöntem olan saklama kaplarımız, vakumlu kapaklara sahip yapıları ile gıdaların hava almadan uzun süre taze kalmasına katkıda bulunmaktadır.

Bölmeli saklama kabı ürün modellerimiz dışarıya yemek taşıma anlamında oldukça elverişlidir. Tutma aparatına sahip bu ürün modelimizi herhangi bir torbaya ihtiyaç duymadan da taşıyabiliriz. Birden fazla katlı olarak da karşımıza çıkan ürün çeşitli yemekleri bir arada taşımak açısından avantaj sağlamaktadır.

Bu ürün grubumuzun kullanımı yalnızca mutfakla da sınırlı değildir. Ürünün özellikle büyük boylarını evin her köşesinde görmek mümkündür. Lavabolarda toz deterjanları saklamak için genellikle bu ürünlerden yararlanıldığını görüyoruz. Çocuk odalarında, kilerlerde, çalışma ve hobi odalarında da bu ürün gruplarına rastlamak mümkündür. Bir çeşit düzenleyici olarak kullanılabilen ürünlerimiz şeffaf ve sade görünümü ile evin her köşesine uyum sağlayabilmektedir.

Ergonomik ve İşlevsel Çok Amaçlı Saklama Kabı Fiyatları

Plastik saklama kabı fiyatları ürün marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Ürünün birçok boy seçeneği bulunduğu için fiyatlar da boy seçeneklerine göre farklılaşmaktadır. Bu ürün grubumuz evin her köşesinde farklı işlevlerde kullanılabilen oldukça ergonomik bir ürün grubudur. Geniş bir boy skalasına sahip olan ürünlerimizin her bir boyu farklı işlevler üstlenebilmektedir. Ürün grubumuzun saklama kabı seti şeklinde olanları da mevcuttur. Bu setler farklı boydaki ürünleri içerebilmektedir. Mutfaktan lavaboya, çocuk odalarından hobi odalarına evin her yerinde kendine kullanım alanı bulan bu ürünlerimiz oldukça sağlamdır. Geri dönüştürülebilir ve sağlıklı plastikten üretilmiş olan ürünlerimizin sağlık bakanlığı onaylı olduğu da unutulmamalıdır. Minimal ve şık görüntüleri ile evinizin her köşesinde sizlere eşlik edecek olan ürünlerimiz düzen konusunda da en büyük yardımcınız olacaktır. Ürün tercihi yaparken kullanacağınız alana göre doğru boy seçeneklerini belirlemeniz oldukça önemlidir. Bu konuda çeşitli boylardan oluşan setlerimiz oldukça işlevseldir. Her bir boyu uyumlu bulduğunuz bir alanda kullanabilirsiniz. En şık ve kullanışlı plastik ürünlerin adresi her zaman olduğu gibi Asude plastik.