Detaylı Bilgi

Plastik Sabunluk ve Maşrapa

Katı sabunluk duş içerisinde ve lavaboda sıklıkla kullanılan bir ürün grubudur. Bu ürün grubunun pek çok modeli vardır. Bu modellerden bazıları duvara sabitlenerek kullanılırken bazıları sabitlenmeden raflara yerleştirilerek kullanılır. Izgara ürün modelimiz sabitlenmeden duş raflarına ve lavabonun herhangi bir yerine yerleştirilerek kullanılır. Bantlı modellerimiz duvara çift yönlü bir bant yardımıyla sabitlenirken vantuzlu modellerde ürünün duvara sabitlenmesine yarayan vakumlu plastikler bulunur. Sabunluk modelleri ürün gruplarının her biri farklı ve çok şık tasarımlara sahiptir. Bu ürün grupları hem duşakabinler içerisinde hem de lavabo çevresinde kullanılmaktadır. Modeller arasında bir tercih yaparken sabitleme şekli banyoya uygun biçimde seçilmelidir.

Plastik maşrapa dökme su ile duş alınan banyolarda ve alaturka tuvaletlerde sıklıkla kullanılan bir ürün grubudur. Ürün oldukça hafif ve pratik bir gereç olma özelliği taşımaktadır. Ürünün banyolardaki kullanımı genellikle büyük kovalardaki suları az az alıp bir yere dökme şeklindedir. Ürünün tutma kolu bu işlemi yaparken oldukça kullanışlı olup bir de bu özelliği sayesinde ürün büyük kovaların köşesine iliştirilebilmektedir. 

Yeni Tasarım Sabunluk Çeşitleri

Sabunluk katı sabunlarımızı banyoda sabit bir yere yerleştirmek adına oldukça büyük bir işlev görmektedir. Bu ürün grubunun birden fazla modeli vardır. Bu modellerin her biri banyoda farklı şekillerde kullanılmaktadır. Izgara ürün modelleri duvara sabitlenen modeller arasında değildir. Bu model yalnızca duş rafları üzerinde veya lavabo üzerinde sabunu bir şeyin içerisine koymak maksadıyla kullanılır. Duvara sabitlenmenin mümkün olmadığı durumlarda bu modelin tercih edildiğini görüyoruz. Bantlı modeller çift yönlü bantlar yardımı ile duvara sabitlenmektedir. Bu bantlar duvarla uyumlu oldukları için hem sağlamdır hem de duvarlara zarar vermez. Bir diğer model ise vantuzlu modellerdir. Bu modeller vakumlu bir plastik yardımı ile duvara vakumlanır. Vantuzlu ürün modelleri de oldukça sağlam olup kolay kolay düşmelerle karşılaşılmamaktadır. Vakumla işlem yapmadan önce düz ve temiz bir zemine uygulama yaptığımızdan emin olmalıyız. Son olarak papatyalı ürün modelimizden bahsedecek olursak oldukça farklı ve güzel bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bu ürün modellerinin her birinin tasarımı oldukça modern ve şıktır. Birbirinden güzel renk seçeneklerine sahip bu sabunluk modelleri çok farklı ambiyanstaki banyolara bile uyum sağlayabilecektir.

Plastik Sabunluk

El sabunluğu lavabolarda en çok ihtiyaç duyulan gereçlerden bir tanesidir. Bu ürün grubunun birçok modeli vardır. Bu modellerden vantuzlu ve bantlı olanlar duvara sabitlenmek sureti ile kullanılırken ızgara sabunluk ürün modeli duvara sabitlenmeden, banyodaki herhangi bir raf üzerinde konumlandırılabilir. Bunun tercihini yaparken önemli olan lavabomuzun ihtiyacı olan modeli belirlemektir. El sabunluğu ürün modelleri arasında şık tasarımı ile en çok dikkat çeken model ise papatya desenli modeldir. Ürün modelinin ana rengi beyaz olup üzerindeki kabartma papatya figürünün renkleri değişkenlik göstermektedir. Ürün modellerinin her biri oldukça modern ve farklıdır. Ürün modellerimiz arasından zevkinize en çok hitap eden modeli ve rengi seçerek banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Ürünlerimiz sağlam ve sağlıklı plastikten üretilmiş olup yüksek sıcaklıktaki sularda bile herhangi bir yıpranıp bozulma tehdidi taşımamaktadır. Asude plastik güvencesi ile ürünlerimiz uzun yıllar boyunca banyolarınızda sizlere eşlik edebilecektir.

Vantuzlu Sabunluk

Katı sabunluk nerdeyse bütün banyo ve lavabolarda ihtiyaç duyulan bir üründür. Ürünün duvara sabitlenen ve raflara yerleştirilen modelleri vardır. Duşakabin içerisinde herhangi bir raf yoksa sabunluk ürün grubunun duvara sabitlenen modelleri tercih edilmelidir. Duvara sabitleme konusunda da çeşitli yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında çivi ile sabitleme, bant ile sabitleme ve vantuzlu modeller vardır. Çivi ile sabitleme artık pek tercih edilen bir yöntem değildir. Bunun yerine bantlı ve vantuzlu ürün modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Çünkü bu modeller duvara zarar vermez ve bu sayede dilediğiniz zaman söküp dilediğiniz zaman başka bir yere taşıyabilirsiniz. Vantuzlu ürün modeli son dönemlerde çok tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Oldukça sağlam sonuçlar veren bu modelde duvara sabitleme işleminin doğru yapılması önemlidir. Öncelikle duvarın ürünü yerleştireceğiniz kısmı pürüzsüz kuru ve temiz olmalıdır. Duvar bu durumda iken vakumlama işlemi yapıldığında ürünün düşme olasılığı neredeyse hiç yoktur. Ürünün oldukça sağlam bir şekilde vakumlandığını söyleyebiliriz. Ürünün birçok renk seçeneği mevcuttur ve bu renklerin her biri birbirinden güzel ve canlı renklerdir. 

İşlevsel ve Ekonomik Plastik Maşrapa

Plastik maşrapa, dökme su ile duş alınan banyolarda ve alaturka tuvaletlerde sıklıkla kullanılan bir ürün grubudur. Oldukça hafif ve pratik bir gereç olan bu ürün banyo ve tuvalet dışında da farklı işlevlerde kullanılabilmektedir. Örneğin teras ve bahçelerde bitki sulamak için oldukça işlevsel bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Ürünün üzerinde bir de ölçek bulunur ki bu sayede sıvıların miktarı da kolaylıkla ölçülebilir. Plastik maşrapa fiyatları ürün marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Plastik maşrapa fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi almak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizin hepsi sağlıklı ve sağlam bir plastikten üretilmiş olup sağlık bakanlığı onaylıdır. Ürün gruplarımızın çeşitli model ve renk seçenekleri bulunmaktadır. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip bütün ürün modellerimizi uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için ürünlerimizi inceleyip fiyat talebi oluşturmanız yeterli.