Detaylı Bilgi

Askı ve Çamaşır Seleleri

Plastik elbise askısı gardıroplarımızın düzeni açısından her zaman ihtiyaç duyduğumuz bir ürün grubudur. Yeni kıyafetler aldıkça bu ürünlere duyduğumuz ihtiyaç da zamanla artmaktadır. Gardırobumuzu düzenlerken daima bir plastik askı eksikliği yaşarız. Bazen birkaç kıyafeti birden aynı ürüne yerleştirmek durumunda kaldığımız bile olur. Fakat bu dolap düzeni açısından bir felaket olabilmektedir. Çünkü bu şekilde aradığımız kıyafeti bulmak gittikçe zorlaşır. Bu tabii ki ancak geçici bir çözüm sunmaktadır ve böyle durumlarda yeni ürünlere ihtiyaç duyduğumuzu biliriz. Ahşap ve diğer ağır malzemeli ürün gruplarına kıyasla plastik ürün modelleri daha az yer kaplaması açısından oldukça büyük avantaj sağlamaktadır. Üstelik plastik askı toptan ürünlerimiz üstün kaliteli bir plastikten üretildiği için de oldukça sağlamdır.

Plastik çamaşır selesi her evin zaruri ihtiyacı olan gereçler arasında yerini almaktadır. Çamaşır kurutma makineleri artık gittikçe yaygınlaşsa da bu ürün grubumuzun kullanım alanı asla kısıtlanmamaktadır. Çünkü bu ürün grubumuzun tek amacı ıslak çamaşırları asmak için bir yerden bir yere taşımak değildir. Çamaşırlarımızı çamaşır makinesinden alıp kurutma makinesine aktarırken de bu ürün gruplarından yardım almamız şarttır. Makinede kuruyan çamaşırları da elimizde tek tek katlayıp yerleştiremeyeceğimiz için bu aşamada da yine ürünlerimize ihtiyaç duymaktayız. Ürünlerimiz bu işlevler dışında evde daha birçok farklı işlevi de üstlenebilmektedir. Çeşitli model ve renk seçeneklerine sahip olan bu ürün grubumuzun tasarımları da oldukça şıktır. 

Çamaşır Selesi Çeşitleri

Çamaşır selesi evlerimizde birçok işlev ile kullanabileceğimiz çok fonksiyonel bir ürün grubudur. Yıkanan kıyafetlerimizi asmak üzere makineden çıkarırken bu ürün grubundan yararlanırız. Bu işlemi yapmak için ille de çamaşır asmamız da gerekmez. Kurutma makinesi kullanıyorsak da ıslak çamaşırları kurutma makinesine aktarırken yine bu ürün grubuna ihtiyaç duyarız. Kurutma işleminden sonra da kuru kıyafetlerimizi makineden alıp katlama aşamasına geçmek için yine plastik çamaşır selesi ürünümüzden faydalanmamız gerekecektir. Çamaşır yıkayıp kurutma işlemleri dışında da bu ürün gruplarının farklı şekillerdeki kullanımlarına rastlayabiliyoruz. Bu ürün gruplarımız kirli sepeti olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle ürünün yuvarlak olan modelleri bu iş için oldukça da elverişlidir. Ürünün bir diğer kullanım alanı evdeki dağınıklığı gidermek adına ürünü bir düzenleyici işleviyle kullanmaktır. Bu amaçla en sık kullanım şekli ise, çocuk odasındaki oyuncakların ürünün içerisinde toplanması şeklinde olanıdır. Oyuncaklar evde dağınıklığın en büyük sebepleri arasındadır. Ve bu oyuncakların her biri farklı boyutlarda olduğu için bunları bir çekmecede veya dolapta düzenli bir biçimde tutmak oldukça zordur. Bahsettiğimiz ürün grupları sayesinde dağılan oyuncakları bir araya toplamak oldukça pratik ve şık bir çözüm olarak görünmektedir. Ürünlerimizin birden çok renk seçeneği bulunmaktadır ve özellikle yuvarlak olan ürün modellerimizin canlı renkleri oyuncak düzenleyici olarak çocuk odalarına çok yakışacaktır. Ürün grubumuzun köşeli ve yuvarlak olmak üzere iki modeli bulunmaktadır. Bu modellerinin her birinin şeffaf ve mat olmak üzere birden çok renk seçeneği de mevcuttur. 

Farklı Renk Seçenekleri ile Köşeli Çamaşır Selesi

Plastik çamaşır selesi evlerimizde oldukça farklı işlevlerde kullanabildiğimiz bir gereçtir. Çamaşır makinesindeki ıslak çamaşırları alıp asarken veya yıkanmış kıyafetleri kurutma makinesine aktarırken bu ürün grubundan faydalanırız. Kuru kıyafetleri katlayıp yerleştirmek üzereyken de yine ürün gruplarımızı aktif biçimde kullanırız. Temiz kıyafetleri yıkayıp yerleştirme işlemlerinin dışında kirli kıyafetlerimizi bir arada tutmak için de çamaşır selesi ürünümüzden yardım alabiliriz. Ürün grubumuzun özellikle yuvarlak modelleri kirli sepeti işlevi görmek adına oldukça elverişlidir. Ürünümüzün köşeli ve yuvarlak olmak üzere iki modeli vardır. Bu ürün modellerinin her birinin şeffaf mat renk seçenekleri mevcuttur. Şeffaf ve mat renk modellerimiz de kendi içerisinde birbirinden güzel renk seçenekleri barındırmaktadır. Oldukça şık ve modern bir görünüme sahip olan bu ürün modellerimiz evde birçok amaç için kullanıma uygundur. Bu amaçlar arasında düzenleyicilik işlevini birinci sırada sayabiliriz. Özellikle dağınıklık oluşturan oyuncakların düzenlenmesi adına bu ürün modellerimizden sıklıkla faydalanıldığını görüyoruz. Ürünün yuvarlak modelinin birbirinden güzel ve canlı renkleri çocuk odalarında kullanmak için çok elverişlidir. Ürün modelimiz evlerinizdeki oyuncak dağınıklığından kurtulmanızı sağlarken odalarınıza da tatlı bir görünüm katacaktır. Ürünün köşeli modeli de çeşitli hobi malzemelerini saklamak için oldukça elverişlidir. Ürünün mat ve sade renk modelleri örgü iplerinizi veya diğer hobi malzemelerinizi bir araya toplarken şıklıktan da ödün vermemenizi sağlayacaktır.

Ergonomik Yuvarlak Çamaşır Selesi

Plastik çamaşır selesi fiyatı ürün marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Yuvarlak ürün modelimiz evde çeşitli amaçlarla kullanıma müsait bir ürün olması açısından oldukça ergonomiktir. Kirli sepeti olarak sıklıkla kullanımına başvurulan ürünümüz oyuncak ve hobi malzemelerini düzenlemek için de kullanılabilmektedir. Ürün grubumuzun köşeli ve yuvarlak model seçeneklerinden evlerinizde dilediğiniz amaçlarla faydalanabilirsiniz. Ürünümüzün şeffaf ve mat renk seçenekleri arasında birbirinden güzel renkler bulunmaktadır. Modern ve şık tasarımı ile ürün renk ve modellerimizden her biri evinizin dilediğiniz köşesine yeni bir hava katmaya hazırdır.

Plastik çamaşır selesi fiyatı hakkında net bir bilgiye sahip olmak için internet sitemizdeki ürün modellerini inceleyip dilediğiniz ürünlerden fiyat teklifi alabilirsiniz. Ürünlerimiz şık tasarımlarının yanı sıra oldukça da sağlamdır. Geri dönüştürülebilir olma özelliği taşıyan ürün gruplarımız BPA içermemektedir. Sağlık bakanlığı onaylı bu ürünlerimizi evlerinizin her köşesinde sağlık ve güven ile kullanabilirsiniz. Üstün kaliteli plastiklerden üretilen ürün modellerimiz dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyu evdeki en büyük yardımcılarınız olacaktır. Dayanıklı ev gereçleri ekonomik anlamda sizi bir adım öteye taşır. Bu gibi gereçler evde her daim ihtiyaç duyulan ürünler oldukları için herhangi bir ürün kullanım ömrünü yitirdiğinde yerine yenisini koymanız gerekecektir. Devamlı yeni ürün alma döngüsünü kırmak adına dayanıklı ürünlerimizle ekonominize katkı sağlayabilirsiniz.

Ekonomik Toptan Plastik Elbise Askısı

Plastik askı toptan satışa sunulan oldukça ekonomik ürün gruplarımızdan yalnızca biridir. Plastik elbise askısı gardırop düzenini sağlamak adına oldukça kritik bir yerde bulunmaktadır. Gardıroplarımız günlük kıyafet giyme döngümüz sonucunda sıklıkla dağılmaktadır. Dolabı toplamak için işe giriştiğimizde ise sıklıkla plastik askı eksikliği durumu yaşarız. Buna anlık bir çözüm olarak bazı ürünlere birden fazla kıyafet yerleştirsek de bunun geçici bir çözüm olduğunu biliriz ve en kısa zamanda yeni ürünler edinmeye çalışırız. Bu ürün grubumuza duyulan ihtiyaç yeni kıyafetler aldıkça da artmaktadır. Plastik askı fiyatları ürün marka ve modeline göre değişebilmektedir. Ürün seçerken dikkat etmemiz gereken en önemli şey sağlam ve uzun ömürlü olan ürünleri tercih etmek olacaktır. Nitekim bu ürünler ömrünü yitirdiğinde yerine yenisini koymak zaruridir ve bu da ekonomik anlamda bizi geriye taşıyabilir. Ürünlerimizin oldukça sağlam bir plastikten üretildiğini söyleyebiliriz. Uzun yıllar boyunca dolaplarınızda güvenle kullanabileceğimiz bu ürün gruplarının hem normal hem de bebek plastik askı modelleri mevcuttur.  Ürünümüzün şık tasarımı ve birbirinden güzel renkleri ile dolaplarınızın içerisine de renk katabilirsiniz. Plastik askı fiyatları hakkında bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edip fiyat teklifi almayı unutmayın.