LAZIMLIK

Ürün Kodu:
ASD159
Barkod:
8699947921596
Koli İçi Adet:
12 PCS
Paket Tipi:
BOX
Koli Hacim:
0.09
Koli Brüt Ağırlık:
7.7
Koli Net Ağırlık:
7.5
Ürün Ölçüleri:
Renk:
Detaylı Bilgi

Lazımlık

Lazımlık, genelde küçük çocukların veya bebeklerin tuvalet eğitimi sürecinde kullanılan, tuvalete benzer bir yapıda fakat boyut olarak daha küçük sayılabilen bir üründür. Bu ürün grubu, çocukların tuvalet alışkanlığı kazanmalarını kolaylaştırmak için sıklıkla kullanılır. Portatif lazımlık ürün grubu ise, standart ürün modellerinin taşınabilir, katlanabilir ve genellikle daha hafif olan çeşitleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu ürün grupları seyahatler, uzun araba yolculukları ve dışarıda geçirilen zamanlarda rahatlıkla taşınabilir. Bu sayede çocuklar, evdeki tuvalet eğitimi rutinlerini kesintiye uğratmadan devam ettirebilmektedir. Seyahat lazımlık ürün modelleri katlanabilir ve hafif yapıları sayesinde montaj gerektirmez ve kolayca kullanıma hazır hale getirilebilir. Bu ürünler ekseriyetle kolay temizlenebilir malzemelerden üretildiği için temizliği konusunda herhangi bir zorluk yaşatmaz. Çocuklar için üretilmiş bu ürün grupları, küçük çocukların kullanımına uygun ve ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ürün gruplarımız sayesinde çocuklar, tuvalet eğitimi sürecinde kendilerini daha rahat ve güvende hissedebilmektedirler. Taşınabilir lazımlık ürün modellerimiz katlanabilir yapısı sayesinde, kullanılmadığında az yer kaplar ve kolayca muhafaza edilebilir. Çocuklara farklı ortamlarda da tuvalet ihtiyaçlarını giderme alışkanlığı kazandıran ve tuvalet eğitimini daha esnek bir hale sokan bu ürün gruplarımız kamplarda, pikniklerde, uzun yolculuklarda veya evde yeterli alan olmadığında tercih edilen pratik çözümler arasındadır. Ürünlerimiz çocukların tuvalet alışkanlıklarını desteklemek ve ebeveynlere kolaylık sağlamak amacıyla dizayn edilmiştir. En kullanışlı lazımlık ürün modellerini keşfetmek için internet sitemizi incelemeyi unutmayın.  

Son Tasarım Lazımlık Çeşitleri

Çocuk lazımlığı, evde ve dışarıda rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün grubudur. Çocukların bezi bırakıp tuvalete geçme süreçleri çocuktan çocuğa değişkenlik göstermektedir. Kimi çocuklarda bu süreç uzun ve zorlu geçerken kimi çocuklarda daha rahat geçmektedir. Ebeveynler bu süreçteki çocuklar ile misafirliğe, alışverişe veya gezmeye gitmeyi çok tercih etmemektedir. Nitekim bu dönemlerde çocuklar tuvalete yetişemeyip etrafı kirletebilir. Bu durum da ebeveynleri kamusal alanlarda oldukça zora sokabilecek bir durumdur. Bebek lazımlık ürün grupları sayesinde bu süreçler daha hızlı ve kolay geçebilmektedir. Ürün grubumuz hem çocuklar hem de ebeveynler için daha konforlu bir süreç yaratmaktadır. Altına kaçırma durumu dışarıda olduğu gibi evde yaşanmaktadır. Bu açıdan da çocuk lazımlığı evlerde de kullanılmaktadır. Lazımlık modelleri arasından taşınabilir olan ürün modellerimiz oldukça kullanışlıdır. Portatif olan bu ürünler dışarıda pratik ve hijyenik bir kullanım olanağı sunmaktadır. Lazımlık modelleri için her bir modelimizin oldukça fonksiyonel ve pratik olduğunu söyleyebiliriz. Ürün modellerimizin çeşitli renk alternatifleri bulunabilmektedir. Üstün kalitedeki plastiklerden üretilmiş olan ürünlerimiz oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür. Bakteri oluşumuna imkan tanımayan malzemeleri sayesinde ürünlerimizi hijyen ile kullanıp kolaylıkla dezenfekte edebilirsiniz. Ürünümüzün birbirinden şık model seçeneklerini incelemek için internet sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. İnternet sitemizin düzenli ve ayrıntılı kategorizasyon sistemi sayesinde aradığınız tüm ürünleri kolayca bulabilirsiniz. Ürün modellerimiz hakkında ayrıntılı açıklamalar bulunmaktadır. Bu bilgiler sayesinde kafanızda hiçbir soru işareti kalmadan alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

En Kaliteli Çocuk Lazımlığı

Çocuk lazımlığı bebeklerin bez bırakma süreçlerinde en çok destek aldığımız ürünlerden biridir. Bebeklerin tuvalet eğitimi süreçleri bazen çok uzun ve zorlayıcı olabilir. Her çocuk için bu süreç farklı bir şekilde ilerlemektedir. Ebeveyn tutumları ve disiplin bu konuda çok önemli olsa da ne yazık ki bazen yeterli olmaz. Bu süreçte bebek lazımlığı ürün gruplarından yardım almamız gerekebilir. Hem evde hem de dışarıda kullanabileceğimiz bu ürün grupları, tuvalet eğitimi gibi sancılı süreçleri atlatmamızda büyük katkılar sunabilmektedir. Özellikle sürecin başlarında evde bile altına kaçırma veya tuvalete yetişememe durumları ile karşı karşıya kalabiliriz. Ev dışında ise bu süreç daha fazla sıkıntı yaratmaktadır. Çocuklar için dışarıda stres faktörü de artmakta ve durum iyice zorlaşmaktadır. Lazımlık ürün gruplarımızın portatif modelleri dışarıda kullanım için oldukça elverişlidir. Bu ürün modellerimizi dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Çocukların tuvalet eğitiminin kesintiye uğramamasına katkı sunan bu ürün psikolojik olarak da çocukları rahatlatacaktır. Ürünün kullanımı, taşıması ve temizliği oldukça kolaydır. Hem çocuklar hem de ebeveynler için tuvalet eğitimi sürecini kolaylaştıran bu ürünün en kaliteli modellerine ulaşmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Uzun ömürlü ürünlerimizin kalitesinden faydalanırken geri dönüştürülebilir malzemelerimiz sayesinde çevresel devamlılığa da katkıda bulunabilirsiniz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı ürün modelleri için internet sitemizi inceleyip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Portatif Taşınabilir Lazımlık

Portatif lazımlık, çocukların tuvalet eğitiminde kullanılan, kolayca taşınabilen ve genelde katlanabilen bir ürün grubudur. Bu ürün grupları, seyahat, kamp veya herhangi bir yerde tuvalet erişimi sınırlı olduğunda oldukça elverişlidir. Taşınabilir lazımlık ürün grupları, hafif ve kompakt tasarımları sayesinde kolayca taşınıp saklanabilmektedir. Çocuklar bu ürün gruplarımızı kullanırken genellikle rahat etmektedirler çünkü ürün model ve boyutları çocuklara uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimiz kolay temizlenebilir malzemelerden üretildiği için temizliği oldukça pratiktir. Bu ürün gruplarımız, küçük çocukların rahat ve güvende hissetmesi için ergonomik ve stabil bir tasarıma sahiptir. Bu durum da çocukların tuvalet eğitiminde daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olabilmektedir. Ürün modellerimizin renkli ve çocuklara hitap eden tasarımları, küçük çocukların tuvalet eğitimine ilgi göstermesini ve bu sürece daha istekli katılmasını da sağlayabilmektedir. Bu ürün gruplarımız en kullanışlı lazımlık modelleri arasındadır. Ürün grubumuz, gerek tuvalet eğitimi sürecini sekteye uğratmaması gerek pratik kullanımı ile seyahat lazımlık olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Ürün modelimiz hafif ve katlanabilir yapısı sayesinde fazla yer kaplamaz. Yanınızda rahatlıkla taşıyabileceğiniz ürünümüzü dilediğiniz her yerde kullanabilirsiniz. Ürün grubumuz hem çocukların hem de ebeveynlerin yüzünü güldürecek türden bir üründür. Üstün kalitedeki malzemesi sayesinde oldukça dayanıklı olan ürün grubumuzu uzun yıllar boyunca bütün çocuklarınızın tuvalet eğitimi sırasında kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz sayesinde seyahate çıkmak artık bir kabus olmaktan çıkıyor. Tuvalet eğitimini henüz tamamlamamış çocuğunuzla dilediğiniz her yeri gönül rahatlığı ile gezebilirsiniz.

Toptan Lazımlık Fiyatı

Bebek lazımlık fiyatları ürün marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Bu ürün grubumuz, çocukların tuvalet eğitimi sürecinde kritik bir rolü üstlenmesi açısından oldukça büyük bir değer taşımaktadır. Bez bırakma süreci bazı çocuklar için oldukça sancılı ve uzun bir süreç olabilmektedir. Bazı ebeveynler bu süreçte misafirliğe gitmekten veya dışarıya çıkmaktan çekinebilmektedir. Ancak çocuklar bu süreçte yalnızca dışarıda değil evde de bazı zorluklar yaşatabilmektedir. Ürün grubumuz hem evde hem de dışarıda kullanım için uygundur. Ürünümüzün taşınabilir modelleri sayesinde, uzun araba yolculukları, kamplar, misafirlikler ve diğer tüm geziler artık hayal değil. Ürünlerimizi hafif yapıları sayesinde dilediğiniz yere kolayca taşıyıp kullanabilirsiniz. Ürünlerimizin kullanımı kadar temizliği de oldukça pratiktir. Bu zorlu süreçte en büyük destekçiniz olacak bu ürün modellerimiz oldukça şık ve renkli tasarımlara sahiptir. Bebek lazımlık fiyatları hakkında bilgi almak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz. İnternet sitemizdeki dilediğiniz her üründen fiyat teklifi talep edebilirsiniz. Üstün kalitedeki ürünlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak, siz değerli müşterilerimizin en büyük hakkı. Plastiğin en kaliteli ve en güvenilir adresi, Asude plastik iyi alışverişler diler.