Detaylı Bilgi

Plastik El Rondosu ve Salata Kasesi

El rondosu, pratik kullanımı ile son zamanlarda neredeyse klasik rondoların yerini almış durumda. Domates, havuç, soğan gibi birçok gıdayı yemeklerde küçük parçalar halinde kullanırız. Ve bıçakla bu işlemi yapmak bazı yiyecekler için neredeyse imkansızdır. Hal böyle olunca yiyecekleri küçük parçalara ayıran bir cihaza gereksinim duyulabilmektedir. Klasik rondolar belli bir ağırlığa sahip, çok parçalı ve kullanım açısından karmaşık cihazlar olabilmektedir. Konserve yapımı gibi uzun ve meşakkatli işlerde bu aletleri kullansak da günlük kullanım için el rondosu tam da aranılan üründür. Hafif malzemesi ve basit mekanizması ile yiyecekleri küçük parçalara ayırma işlemini manuel şekilde hızlıca yapmanızı sağlar. Bu ürün grubu, soğan, maydanoz, domates vb. birçok besini küçük parçalara ayırmak için oldukça kullanışlıdır. Üstelik bu işlemi yaparken çok fazla efor harcamanız da gerekmez. Ürünün kullanımı gibi temizlenmesi de oldukça basittir.

Plastik salata kasesi, her mutfakta ihtiyaç duyulan bir ürün grubudur. Neredeyse her gün yemeklerimizin yanına salata yaparız. Salata yapmak için bütün sebzeleri kesip geniş hazneli bir kapta karıştırmamız gerekir. Bu ürün grubumuz da iki adet plastik salata kaşığı ile bu işlemi yapmak için oldukça elverişlidir. Üstelik sadece salatayı hazırlama aşamasında değil sunum aşamasında da sofralarınıza eşlik edebilecek estetik görünüme sahip bir üründür. Kase ile aynı renkte olan iki kaşığı ve kasenin şık tasarımı ile oldukça modern bir görünüm yakalayan bu ürün grubumuz sofralarınızda uzun yıllar boyunca tam ortada yerini alacaktır.

Salata Kasesi ile Şık Sofralar

Kültürümüzde yemek sofralarına atfedilen önem oldukça büyüktür. Ana yemeğinden ara sıcağına ve salatasına kadar eksiksiz ve şık sofralar hemen herkesi mutlu eder. Ve salatalar bu sofraların olmazsa olmazlarından olup neredeyse her gün tükettiğimiz yiyeceklerdir. Plastik salata kasesi ürün grubumuz pratikliği ve şık tasarımı ile mutfaklarımızda en çok ihtiyaç duyulan ürünler arasında yerini alır. Salataya birçok malzeme, sos, limon vs. ekleriz ve bunların iyi bir şekilde karışması gerekir. Ürünümüzün geniş haznesi sayesinde salatanızı çok iyi biçimde karıştırabilirsiniz. Ürünümüzün aynı renkteki iki kaşığı ile beraber karıştırma işlemini yapmak ekstra kolaylaşacaktır. Üstelik servis sırasında da bu kaşıkları kullanabilirsiniz. Salata kasesi şık tasarımı ve iki adet karıştırma ve servis kaşığı ile oldukça estetik bir görüntü sunmaktadır. Ürün grubumuzun birbirinden güzel renk seçenekleri mevcuttur. Ürünümüzün renkleri şeffaf olup içine koyduğunuz salatanın dışarıdan daha da şık görünmesini sağlayacaktır. Renk seçeneklerimiz arasında herkesin zevkine hitap edebilen seçenekler bulunmaktadır. Farklı ambiyansa sahip sofralar kurmayı seviyorsanız ürünümüzün birkaç farklı renginden edinebilirsiniz. Böylece diğer yemek takımlarınıza ve masa örtünüze en uyumlu renkteki ürünümüzü o gün yemek sofranıza taşıyabilirsiniz. Ürünümüz ile beraber sofralarınıza sadece lezzeti değil şıklığı da taşıyın.

Farklı İhtiyaçlara Uygun El Rondosu Modelleri

El rondosu sebze, meyve ve kuruyemiş başta olmak üzere birçok besini küçük parçalara ayırmamıza yarayan ürün grubudur. Klasik rondolara nazaran kullanımı daha basit olan bu ürünün öne çıkan özelliği pratik oluşudur. Ürünün kullanımı ve temizliği oldukça basittir. Hafif ve küçük bir gereç olan ürünümüz günlük kullanımda zamandan ve efordan tasarruf etmek adına büyük önem taşımaktadır. Bu ürün grubunun ipli ve basmalı modellerine rastlıyoruz. Her ikisinin de kullanımı da oldukça basittir. Basma veya ip çekme işlemi ile beraber hazne içerisinde bıçaklı mekanizma döner ve içerisine koyduğumuz yiyeceği parçalar. Bu basma veya ipi çekme hareketini ne kadar çok yaparsak yiyecek o kadar çok ufalanacaktır. Yani yiyeceği istediğimiz boyutta ufalamanın bizim elimizde olduğunu söyleyebiliriz. Örneğin soğanı elimizde kesmek yerine bu ürün içerisinde dilediğimiz boyuta gelene kadar ufalayabiliriz. Veya rendelenmiş domates ihtiyacımız varsa o da mümkün. Rendeye hiç gerek kalmadan birkaç ip çekme darbesi ile domatesi oldukça sıvı bir hale getirebiliriz. Bu açılardan bakıldığında el rondosu ürün grubumuzun birden çok ihtiyaca yönelik olarak kullanılabildiğini görüyoruz. Üstelik de en pratik biçimde. 

Plastik Salata Kasesi ile Pratik Sunumlar

Türk mutfağında ana yemeklerin ayrılmaz parçası salatalardır. Çeşitli sebzelerin bir araya getirilmesi ile yapılan salatalar basit ama lezzetli yiyeceklerdir. Türk mutfağında salatasız bir sofra düşünülemez. Bu yüzden de neredeyse her gün salata yaparız. Salata yaparken istenilen tüm sebzeler kesilir ve soslarıyla beraber geniş bir haznede karıştırılır. Plastik salata kasesi ürünümüz tam da bu noktada devreye girmektedir. Ürünümüz geniş haznesi ve iki adet kaşığı ile bu işlemi yapmak için oldukça elverişlidir. Modern ve şık bir tasarıma sahip olan salata kasesi ürünümüz sadece yapım aşamasında değil servis aşamasında da kullanıma uygundur. Ürünümüzün şeffaf rengi ile salatalarınız iştahları daha da çok kabartacaktır. Ürünümüzün birbirinden güzel renk seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçeneklerin her biri çok farklı zevklere hitap edebilecek tonlardadır. Ürünümüzün zevkinize en çok hitap eden renklerinden edinerek pratik ve şık sunumlarınızın tadını çıkarın.

Mutfakların En Pratik Yardımcısı Rendeler

Plastik rende yemek hazırlarken kullanımına en sık başvurduğumuz mutfak gereçlerinden biridir. Fazla efor harcamadan pratik biçimde dilediğimiz sebze veya herhangi bir besini küçük parçalara ayırmamızı sağlar. Özellikle kaşar gibi yiyecekleri bu ürün grubu olmadan o şekilde küçük parçalara ayırmak pek mümkün değildir. Gündelik olarak salata yaparken kaşarlı omlet yaparken sık sık bu ürün grubundan faydalanırız. Plastik rende ürün grubunun birçok farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller genellikle ürünün kaç yüzeyli olduğuna göre değişkenlik göstermektedir. İki, üç ve altı yüzü olan ürün modelleri bulunduğunu görebiliyoruz. Çok taraflı bu ürünlerin her bir tarafında farklı boyutlarda bıçaklar bulunabilmektedir. Bu bıçakların her biri yiyecekleri farklı şekillerde kesme veya ufalama işlemi yapmaktadır. Örneğin büyük bıçaklı geniş bir kısım vardır ki, bu kısımda patates, kabak, kaşar gibi birçok yiyeceği kalın dilimler halinde kesmek mümkündür. Bu bıçak şekilleri değiştikçe yiyeceği parçalama şekli ve boyutu da değişmektedir. Bu açıdan bakıldığında pratikliğinin yanında oldukça fonksiyonel de bir ürün grubu olduğunu söyleyebiliriz.

Pratik ve Ekonomik Salata Kasesi Fiyatları

Plastik salata kasesi fiyatları ürün marka ve fiyatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Üstün kaliteli ve BPA içermeyen sağlıklı plastik ürün gruplarımızı mutfaklarınızda güvenle uzun yıllar boyunca yıpranmadan kullanabilirsiniz. Bütün ürün gruplarımız sağlık bakanlığı onaylı ve geri dönüştürülebilir ürünlerdir. Üstün kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimizi internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Fiyat bilgi almak için dilediğiniz ürün için fiyat teklifi de alabilirsiniz. Ürünlerimiz uygun fiyatlarının ve üstün kalitesinin yanında oldukça da modern ve şık bir görünümdedir. Modern mutfaklarınıza uyum sağlayıp sofralarınıza şık görünüm katacak ürünlerimizle değişen modaya uyum sağlayın. Ürün gruplarımızın çeşitli model ve renk seçenekleri de mevcuttur. Renk seçenekleri arasından zevkinize en çok uyan ürünü belirleyip internet sitemizden fiyat teklifi alabilirsiniz. Salata kasesi ürün grubumuz, şeffaf renk seçenekleri ve şık tasarımı ile yıllarca sofralarınızda sizlere eşlik edecektir. Asude plastik ile sofralarınızda şıklığı yakalarken sağlığınızdan da asla ödün vermeyeceksiniz.